Parafia Warszawa ASC Cyrkuł VIII (Praga)

Akt Mąż Żona
1808/1 Grzegorz Kaczyński Małgorzata Cichocka *
1808/2 Ignacy Błażej Magdziarski Małgorzata Węgrzynoska
1808/3 Eliasz Ayzykowicz Haia Mordka
1808/4 Mendel Lewkowicz Toba Lewek
1808/5 Karol Kuzwalski Anna Kulikowska *
1808/6 Jan Gurski Małgorzata Lis
1808/7 Jakub Płaża Marianna Aniołkowska
1808/8 Chrystian Gotthilff Borchort Julianna Barbara Hoffman
1808/9 Jan August Rossenhagen Wilhelmina Conkordya Hibner
1808/10 Samuel Synowczyk Elżbieta Wiśniewska
1808/11 Abraam Berkowicz Złota Jakub
1808/12 Joel Judkowicz Mindla Major
1808/13 Dominik Bieliński Anna Grzybowska
1808/14 Szymon Kowalski Dorota Ofieńska
1808/15 Szymon Szara Anna Rudkowska
1808/16 Szymon Kamionek Julianna Nowak *
1808/17 Ignacy Kuźminski Wiktoria Ebersbach
1808/18 Tomasz Jezierski Marcianna Zielińska
1808/19 Marcin Krysztosiak Krystyna Mańka
1808/20 Berek Joskowicz Chaia Josek
1808/21 Josek Jośkowicz Hinka Lewek
1808/22 Herszek Herszkowicz Czarna Zelek
1808/23 Judka Lewkowicz Chaia Herszek
1809/24 Nachman Chaymowicz Ester Szapsa
1809/25 Jankiel Fiszel Małka Laia Jonasz
1809/26 Jan Wawrzyniec Koszyński Magdalena Magier
1809/27 Jan Jagodziński Marianna Jesion *
1809/28 Paweł Trylski Agnieszka Jaroszczyńska
1809/29 Kazimierz Ładziński Marianna Izdebska
1809/30 Herszek Szmulowicz Elżbieta Berek
1809/31 Piotr Waś Krystyna Lasota
1809/32 Szczepan Łuczyk Urszula Wiśniewska
1809/33 Gierszon Herszkowicz Rywka Jakub
1809/34 Wojciech Łagowski Salomea Bieńkowska
1809/35 Jan Żubrowski Franciszka Marianna Moczulska
1809/36 Josek Szapszowicz Mayta Josek
1809/37 Szyia Moszkowicz Ryfka Dawid
1809/38 Jakub Deja Helena Koppf
1809/39 Aron Boruchowicz Ryfka Beniamin
1809/40 Józef Rusiecki Antonina Bielicka *
1809/41 Jan Augustyn Ciborowski Józefa Teodora Broniewska
1809/42 Jóżef Sowiński Marianna Grabowska *
1809/43 Stefan Bienkowski Tekla Sielawska *
1809/44 Kasper Beniaskiewicz Anna Wrublewska
1809/45 Peisak Szymchowicz Cywia Moszek
1809/46 Walenty Szeiak Karolina Wench
1809/47 Boruch Szmulowicz Eiga Lewek
1809/48 Abraam Szymonowicz Laia Herszek
1809/49 Józef Jaroszyński Petronela Jakubicka
1809/50 Mortka Dawidowicz Ryfka Faiwel
1809/51 Łukasz Szczepaniak Franciszka Szydlowska *
1809/52 Wolf Michlowicz Szandla Berek
1809/53 Józef Kostrzewa Kunegunda Zdrodowska
1809/54 Maciej Kwiatkowski Zofia Strzembkowska
1809/55 Kazimierz Wincenty Palkowski Marianna Bartnicka
1809/56 Jan Franciszek Burzyński Marianna Angela Szelągowska
1809/57 Marcin Iwan Marianna Ankiewicz
1809/58 Józef Braun Marianna Teresa Rossadowska
1809/59 Lewek Ablamowicz Ruchla Jozek
1809/60 Jan Sobociński Krystyna Zdanowska
1809/61 Grzegorz Laskowski Marianna Tomaszewska
1809/62 Tomasz Motosiński Anna Zofia Kielc
1809/63 Stanisław Rzeńko Marianna Wiśniewska
1809/64 Jan Zelkowski Dorota Katarzyna Groś
1809/65 Felicjan Wysocki Apolonia Rosik
1809/66 Szoel Iczkowicz Sora Mosek
1809/67 Marcin Sroka Marianna Rudkowska
1809/68 Bonifacy Krzanowski Marianna Usińska
1809/69 Wigdor Mendlowicz Ruchla Ankel
1809/70 Peysak Joel Szmulowicz Ruchla Eliasz
1810/1 Antoni Wierzbicki Katarzyna Suchodolska *
1810/2 Jan Michalski Anna Sokołowska
1810/3 Szmul Wolfowicz Tema Zysla Mosek
1810/4 Krzysztof Koffman Krystyna Furman
1810/5 Jakub Drozdowski Marianna Wilamowna
1810/6 Roch Michał Storcista Jadwiga Zacharyasz
1810/7 Paweł Stefan Motyczeński Franciszka Kostrzewa
1810/8 Jacenty Gwiazdowski Marianna Zukowska
1810/9 Wolf Joskowicz Faiga Abraam
1810/10 Szyja Herszkowicz Sora Boruch
1810/11 Marcin Nowicki Anna Staninogowna
1810/12 Chaim Joskowicz Bluma Ankel
1810/13 Abraam Moskowicz Ruchla Mosek
1810/14 Szymon Grabowski Klara Jeziorska *
1810/15 Bonifacy Słomczyński Katarzyna Niedzielska *
1810/16 Lewek Moskowicz Ryfka Major
1810/17 Maciej Iwanow Marianna Zielińska
1810/18 Leon Wojciech Budziszewski Elżbieta Łucja Twardo
1810/19 Franciszek Swierczyński Krystyna Paszkowska
1810/20 Jan Wasielow Katarzyna Budzyńska
1810/21 Peisak Zelkowicz Ester Kielman
1810/22 Lewek Joskowicz Laia Mosek
1810/23 Andrzej Morontowicz Antonina Ruszkowska
1810/24 Josel Abraam Dwora Lewek
1810/25 Antoni Wodzyński Ludwika Wierzbicka
1810/26 Adam Dyzio Marianna Płatkowska
1810/27 Błażej Langiewka Anna Roże
1810/28 Mortka Majorowicz Raiza Godla
1810/29 Herszek Zusmanowicz Sora Peisa Zoodorowicz
1810/30 Jan Fryderyk Stencel Helena Katarzyna Abelman
1810/31 Maciej Danoszeski Marianna Pawłoska
1810/32 Fraim Ayzykowicz Chaia Mendel
1810/33 Josiek Szmulowicz Jochel Ayzyk
1810/34 Lewek Zelmanowicz Michla Lipa
1810/35 Izrael Jakubowicz Laia Szaia
1810/36 Onufry Graboski Małgorzata Olszeska
1810/37 Judka Librowicz Gitla Abraam
1810/71 Stanisław Walczak Julianna Lubańska *
1810/72 Wigdor Kielmanowicz Ita Mosiek
1810/73 Szczepan Wiśniewski Helena Sosnowska
1810/74 Wawrzyniec Mostowy Marcianna Osińska *
1810/75 Jan Grzyboski Marianna Kołbuk
1810/76 Jakub Ludwiniak Katarzyna Jarosik *
1810/77 Marcin Stoczkiewicz Katarzyna Orzygalska *
1810/78 Andrzej Morawski Zofia Zuchowska *
1810/79 Fabian Sebastian Męszczyński Julianna Kubik *
1810/80 Stanisław Woiewodzki Marianna Dobrzyńska
1810/81 Jakub Mostowski Ludwika Kalisiak
1810/82 Marcin Waś Marianna Maciołek *
1810/83 Wawrzyniec Czerniewski Agata Drewnoska
1810/84 Antoni Raimunt Klara Flukoska
1811/1 Moyzesz Abraam Freida Berek
1811/2 Iczek Lewkowicz Chades Ayzyk
1811/3 Jan Roznerowicz Bogumiła Teofila Skwarska
1811/4 Józef Godzisz Agnieszka Jurek
1811/5 Szymon Berek Siendla Hieler
1811/6 Krzysztof Książek Krystyna Dudzińska *
1811/7 Jan Olszewski Magdalena Jucha
1811/8 Jan Bońkowski Franciszka Maliszeska
1811/9 Jan Sosnowski Agnieszka Witkowska *
1811/10 Kazimierz Sobolewski Antonina Kołbak
1811/11 Jan Woźniak Marianna Młodzinoska
1811/12 Jan Bebnarz Xawaryna Kotowska
1811/13 Michał Stefanowski Urszula Brek
1811/14 Karol Wyszyński Barbara Borowska *
1811/15 Walenty Turski Konstancja Kowalska *
1811/16 Franciszek Kielczyk Teresa Bobowska *
1811/17 Maciej Surzyński Agnieszka Jaskiewicz
1811/18 Mosiek Iczkowicz Sora Szapsa
1811/19 Bartłomiej Michalski Krystyna Graboska *
1811/20 Kazimierz Mieszkowski Justyna Skalińska
1811/21 Rafał Leib Zelmanowicz Fayga Jozef
1811/22 Szyia Nosonowicz Bluma Matys
1811/23 Józef Oleksiński Agnieszka Jasińska
1811/24 Jan Łuczkowski Katarzyna Szuba
1811/25 Antoni Gąbkowski Petronela Gałązka *
1811/26 Mosiek Szlamowicz Maria Sanel
1811/27 Jankiel Moskowicz Ester Aron
1811/28 Mortka Zelkowicz Hawa Lewek
1811/29 Abraham Beniaminowicz Sora Isahar
1811/30 Szmul Danielowicz Dwora Mosek
1811/31 Herszek Faywlowicz Gitla Fraimowna
1811/32 Jan Przykłocki Franciszka Lewińska
1811/33 Jakub Stanisław Otto Magdalena Tekla Kieltz
1811/34 Andrzej Rakowiecki Józefa Marianna Karczewska *
1811/35 Kajetan Szaszek Krystyna Gnnug
1811/36 Mortka Berkowicz Rywka Abraam
1811/37 Michał Nowicki Jadwiga Laskowska
1811/38 Mateusz Makowski Anna Schlotor
1811/39 Franciszek Piotr Kondracki Marianna Katarzyna Kubik *
1811/40 Fryderyk Gotfryd Józefa Marianna Brozym
1811/41 Walenty Wardecki Marianna Sandman
1811/42 Jakub Płuczeniczak Marianna Radecka
1811/43 Mosiek Szmulowicz Krendla Lewek
1811/44 Stanisław Kalisiak Franciszka Giera *
1811/45 Krzysztof Jaśkiewicz Marianna Konecka
1811/46 Karol Hildt Ludwika Miller
1811/47 Andrzej Kreczman Ewa Skarzyńska
1811/48 Augustyn Hochstewicz Małgorzata Szamkowska
1811/49 Aron Noftolowicz Haia Zelman
1811/50 Lewek Maiorowicz Gitla Herszek
1811/51 Abraam Joskowicz Czarna Faiga Berek
1811/52 Andrzej Kowalski Teresa Masłoska
1811/53 Zelman Mortkowicz Sora Noson
1811/54 Jan Wiśniewski Petronela Zaleska *
1811/55 Wojciech Sklarski Łucja Marianna Dybowska
1811/56 Dawid Zelmanowicz Rywka Aron
1811/57 Lewek Szyjowicz Fromet Abramowna
1811/58 Zorach Wolfowicz Faiga Major
1811/59 Szymon Tadeusz Ambroziewicz Franciszka Kamionka
1811/60 Antoni Jan Kamiński Weronika Jaskiewicz *
1811/61 Jan Paciorek Anna Dorota Sobolewska *
1813/1 Wawrzyniec Witkowski Zuzanna Marianna Pawlak
1813/2 Szymon Osyon Marianna Pawłoska
1813/3 Bartłomiej Sowiński Marianna Kołbuk
1813/4 Jakub Wojda Elżbieta Mońko
1813/5 Wojciech Wardecki Angela Glinka
1813/6 Jonasz Jozefowicz Nocha Wigdor
1813/7 Dawid Haskielowicz Pessa Herszek
1813/8 Dan Zelkowicz Złota Josek
1813/9 Józef Komorowski Marianna Pohl
1813/10 Fabian Biegacki Rozalia Gołębiowska
1813/11 Boruch Izraelowicz Laia Josek
1813/12 Antoni Zilkowski Konstancja Jankoska
1813/13 Ludwik Hoff Antonina Zeper
1813/14 Marcin Wirgiliusz Dorota Szulc *
1813/15 Peres Joelowicz Maria Pinkus
1813/16 Josek Moskowicz Ewa Josek
1813/17 Stanisław Zwierzyński Teresa Katarzyna Samborska
1813/18 Jakub Opaliński Marianna Burzynska
1813/19 Jakub Galicki Weronika Fisier
1813/20 Wojciech Zońkiewicz Marianna Kraieska
1813/21 Andrzej Zych Antonina Olszeska
1813/22 Wolf Abraamowicz Sora Abraam
1813/23 Abraam Tobiaszowicz Rywka Herszek
1813/24 Herszek Anklowicz Szandla Josek
1813/25 Jan Chylicki Magdalena Graboska
1813/26 Maior Abraamowicz Beyla Kielman
1813/27 Jan Rogoziński Bogumiła Rykoszeska
1813/28 Paweł Maciołek Apolonia Gier
1813/29 Jan Swiderski Zofia Krynicka
1813/30 Wincenty Stawoski Antonina Dzwonkoska
1813/31 Jakub Chilowicz Rywka Ayzyk
1813/32 Szlama Abraamowicz Siendla Josek
1813/33 Augustyn Hochstewicz Marianna Olesińska
1813/34 Jan Hinderer Karolina Ling
1813/35 Michał Słomczynski Marianna Kleszewska
1813/36 Jan Lasocki Helena Wisnieska
1813/37 Jan Bednarek Józefa Malinoska
1813/38 Andrzej Zdanowicz Marianna Sobiszeska
1813/39 Peysak Maiorowicz Kiela Josek
1814/ Tomasz Kosierkiewicz Marianna Woynicka
1814/33 Jan Mierzeieski Tekla Krulikoska
1814/34 Jakub Tański Marianna Brzezińska
1814/35 Berek Jonaszowicz Laia Mortka
1814/36 Rubin Berkowicz Cypa Berek
1814/37 Kazimierz Walentynowicz Anna Matuszyńska
1814/38 Michał Kubiak Elżbieta Gorecka
1814/39 Tobiasz Kraszewski Teresa Rzepecka
1814/40 Faywel Ayzykowicz Dwora Izrael
1814/41 Josek Wolfowicz Małka Szmul
1814/42 Kasper Wardzyński Marcianna Rozłowska
1814/43 Antoni Mądrzycki Katarzyna Cichocka
1814/44 Grzegorz Danielowski Anna Bednarska
1814/45 Józef Skędzierski Franciszka Skibicka
1814/46 Wojciech Karcz Katarzyna Waś *
1814/47 Jakub Skozyna Marianna Koscielecka
1814/48 Zamel Abraamowicz Rywka Wigdor
1814/49 Jeruzel Michlowicz Laia Aron
1814/50 Augustyn Michał Bartach Elżbieta Hochens
1814/51 Andrzej Pszennowski Katarzyna Kuksińska
1814/52 Josek Herszkowicz Frendla Lewek
1814/53 Lewek Litmanowicz Brandla Abraam
1814/54 Dawid Lewkowicz Rywka Herszek
1814/55 Wincenty Luchowski Marianna Dudzińska *
1814/56 Lewek Herszkowicz Rywka Siewiech
1814/57 Mortka Szmulowicz Perla Maior
1814/58 Abraam Eliaszowicz Małka Boruch
1814/59 Szabsza Abraamowicz Sora Lewek
1814/60 Mortka Kielmanowicz Dwora Faywel
1814/61 Ignacy Jaworski Helena Komorowska *
1814/62 Błażej Troszkowski Marianna Siarkoska
1814/63 Józef Rakowski Marcianna Tomaszeska
1814/64 Ignacy Głowacki Magdalena Sokołowska
1814/65 Józef Karol Bryardler Karolina Bobrzyńska
1814/66 Wojciech Kulesza Barbara Ottomańska *
1814/67 Piotr Kulesza Marcianna Korzon
1814/68 Dawid Leyzerowicz Laia Zelek
1814/69 Wincenty Borkowski Magdalena Stoczkiewicz *
1814/70 Wincenty Lenierski Wiktoria Zakrzewska
1814/71 Andrzej Dąbrowski Eleonora Jankowska
1814/72 Marcin Wyszkowski Anna Wołosińska
1814/73 Feliks Zommer Rozalia Weys
1814/74 Jan Matuszeski Marianna Bulikoska
1814/75 Józef Kuczka Katarzyna Lihenek
1814/76 Lewek Litmanowicz Touba Herszek
1814/77 Szymon Herszkowicz Glika Kielman
1814/78 Lewek Maiorowicz Ruchla Josek
1814/79 Mosiek Leyzerowicz Tauba Mortka
1814/80 Szabsza Joskowicz Bluma Josek
1814/81 Sebastian Łabieyski Marianna Drozdoska
1814/82 Wincenty Walczak Elżbieta Lubańska *
1814/83 Izrael Szmulowicz Ruchla Jakob
1814/84 Wojciech Sadoski Marianna Kulesza *
1814/85 Piotr Muszyński Ewa Zytowiecka
1814/86 Fratel Izraelowicz Sora Judka
1814/87 Ankiel Szaiowicz Hana Jakob
1814/88 Jan Maieski Konstancja Leszczyńska
1814/89 Piotr Zaremba Marianna Bułanowicz
1814/90 Franciszek Nowicki Barbara Twarda
1814/91 Herszek Fislowicz Laia Lewek
1815/1 Wincenty Stefaniak Magdalena Walczak
1815/2 Piotr Nowak Łucja Horoś *
1815/3 Franciszek Rosiński Franciszka Wiśnieska
1815/4 Mikołaj Wiśnieski Krystyna Remiszeska
1815/5 Tomasz Macieiewicz Marianna Agnieszka Pasikiewicz
1815/6 Wawrzyniec Michalski Agnieszka Nec
1815/7 Marcin Buliszeski Jadwiga Felek
1815/8 Tomasz Dudziński Antonina Kielczyk *
1815/9 Michał Niesłuchoski Anna Bieleńska
1815/10 Stanisław Buliszeski Teresa Zwierzyńska
1815/11 Tomasz Słowiński Marianna Polkoska
1815/12 Wojciech Zaleski Katarzyna Kamińska *
1815/13 Franciszek Marchewka Marianna Soboleska
1815/14 Antoni Paciorek Katarzyna Julianna Motyszeńska
1815/15 Benedykt Krayczynski Barbara Aaydel
1815/16 Kazimierz Salamacha Marianna Szubnicka
1815/17 Wincenty Rozmant Anna Kopiczka
1815/18 Andrzej Nowak Konstancja Dybowska
1815/19 Judka Wolfowicz Passa Fayga Hoyzyk
1815/20 Chil Jonaszowicz Fayga Matys
1815/21 Andrzej Bleszkie Julianna Osmarzecka
1815/22 Szymon Konirowski Marianna Kleszeska
1815/23 Jan Zaydek Cecylia Swiderska *
1815/24 Wojciech Młodzianowski Małgorzata Paciorek *
1815/25 Mosiek Michlowicz Rywka Abraam
1815/26 Lewek Wolfowicz Ester Boruch
1815/27 Karol Frybus Barbara Truszkowska
1815/28 Jan Opolski Katarzyna Nikel
1815/29 Jan Mierzeiecki Agnieszka Łaniewska
1815/30 Abraham Dawidowicz Syma Judka
1815/31 Hersz Maior Abrahamowicz Fromet Faywel
1815/32 Grzegorz Marek Marianna Paciorek *
1815/33 Mosiek Abramowicz Fromet Abel
1815/34 Josek Moskowicz Fayga Szulim
1815/35 Franciszek Balicki Ewa Gizeska
1815/36 Maciej Lipski Marcianna Twarowska
1815/37 Szmul Moskowicz Freyda Abel
1815/38 Leon Bielicki Elżbieta Kozłowska *
1815/39 Szczepan Samborski Marianna Lubaszek
1815/40 Berek Dawidowicz Sora Symcha
1815/41 Abraam Joskowicz Rywka Abraam
1815/42 Lewek Moskowicz Ewa Abraam
1815/43 Herszek Mortkowicz Ruchla Berek
1815/44 Jan Leniarski Marcianna Wasik *
1815/45 Szmul Nuchmanowicz Ester Ayzyk
1815/46 Ignacy Dąbrowski Krystyna Krakoska
1815/47 Mosiek Izraelowicz Fayga Abel
1815/48 Stanisław Zakowski Marianna Leworska
1815/49 Franciszek Cichocki Anna Skolimowska
1815/50 Szczepan Sowiński Franciszka Graboska
1815/51 Józef Jankowski Marianna Sliwińska
1815/52 Jakub Kulczycki Antonina Kaymowska
1815/53 Benedykt Błaszczyk Katarzyna Melak
1815/54 Szymon Piszkowski Marianna Łachowska
1815/55 Jan Engielchard Anna Tyłowiecka
1815/56 Berek Moskowicz Ruchla Ankel
1815/57 Berek Abraamowicz Ruchla Litman
1815/58 Bartłomiej Witkowski Zofia Kosioroska
1815/59 Szulim Judkowicz Ewa Abraam
1815/60 Mosiek Jozkowicz Małka Fizel
1815/61 Piotr Kułaczkowski Agnieszka Wisniewska *
1815/62 Walenty Tchorzeski Franciszka Przybysz
1815/63 Jakub Łosiecki Józefa Stefaniak
1815/64 Ignacy Puchalski Marianna Włostowska
1815/65 Antoni Waś Józefa Marchewka
1815/66 Jakub Broniewski Rozalia Tyszka *
1815/67 Boruch Szlamowicz Sora Szulim
1815/68 Josiek Moskowicz Hudes Faywel
1815/69 Gawryel Szulimowicz Złota Herszek
1816/29 Jakub Mońk Małgorzata Stefaniak
1816/30 Ignacy Głowacki Marianna Ziobrowska
1816/31 Hieronim Drązewski Anna Nec
1816/32 Szymon Stolarski Marcianna Jaworska
1816/33 Stanisław Ziobrowski Krystyna Piesiak
1816/34 Józef Wincenty Ostrowski Jadwiga Teresa Jezierska *
1816/35 Jan Orzygalski Agata Hoińska
1816/36 Abraam Beniaminowicz Ryfka Naftal
1816/37 Franciszek Balicki Katarzyna Prudencja Miłobędzka
1816/38 Andrzej Mateusz Szubinkowicz Wiktoria Kwiatkowska
1816/39 Antoni Kazimierz Kruszewski Tekla Kozanecka *
1816/40 Antoni Wikliński Marianna Naliwoyka
1816/41 Wojciech Morawski Katarzyna Laskowska
1816/42 Franciszek Ertmański Marianna Wosieleska
1816/43 Berek Zusmanowicz Sora Szmul
1816/44 Łukasz Ruszkowski Katarzyna Rębalska
1816/45 Stanisław Bonuifacy Mikocki Rozalia Orzygalska *
1816/46 Franciszek Drayniewicz Teresa Zaleska
1816/47 Franciszek Fet Dorota Engielchort
1816/48 Berek Izraelowicz Laia Maior
1816/49 Szlama Moskowicz Dwora Chaym
1816/50 Joel Joelowicz Hanna Wigdor
1816/51 Boruch Kielmanowicz Maria Eliasz
1816/52 Aron Mosiek Berkowicz Laia Berek
1816/53 Mortka Jozkowicz Ruchla Markus
1816/54 Abraam Moskowicz Ester Izrael
1816/55 Peysak Moskowicz Fayga Josek
1816/56 Mortka Zusmanowicz Haia Lewek
1816/57 Chaym Abraamowicz Brandla Herszek
1816/58 Szulim Joskowicz Dwora Mortka
1816/59 Elkan Zusmanowicz Laia Josek
1816/60 Szulim Berkowicz Ester Herszek
1816/61 Lewek Herszkowicz Nucha Berek
1818/1 Józef Łuczyk Anna Podniesieńska
1818/2 Godfryd Szultz Marianna Michalska
1818/3 Andrzej Łuczyk Magdalena Złotkowska
1818/4 Michał Kurkowski Teofila Moczulska
1818/5 Feliks Dankiewicz Katarzyna Zaleska
1818/6 Grzegorz Szymański Wiktoria Krycka *
1818/7 Jakub Michalski Petronela Kołbuk *
1818/8 Paweł Kamionek Marianna Dyboska
1818/9 Jan Chrzciciel Kasprzykowski Karolina Burchart
1818/10 Piotr Szczerbetka Antonina Wolska
1818/11 Feliks Waś Małgorzata Motyczeńska
1818/12 Walenty Waś Agnieszka Woycik *
1818/13 Stefan Kowalski Krystyna Ciarka
1818/14 Zelek Berkowicz Nachomka Zusman
1818/15 Szlama Jozkowicz Liba Samson
1818/16 Abraam Lewkowicz Gitla Peysak
1818/17 Onufry Stolecki Tekla Mierzeieska
1818/18 Ignacy Dąbrowski Barbara Marianna Gorska *
1818/19 Filip Antoni Nowicki Małgorzata Dąbrowska *
1818/20 Paweł Jastrzębski Marianna Pawlak
1818/21 Franciszek Wyzieński Małgorzata Chumiecka
1818/22 Andrzej Michalski Konstancja Pisarska *
1818/23 Szmul Jakubowicz Haia Sora Jozek
1818/24 Jakub Buciarki Małgorzata Roszkowska
1818/25 Leon Korzenieski Franciszka Orzygalska
1818/26 Feliks Stolarski Marianna Mońka
1818/27 Lewek Berkowicz Chaia Sora Mosiek
1818/28 Jankiel Jczkowicz Laia Wigdor
1818/29 Kajetan Łęcki Józefata Jaskiewicz
1818/30 Józef Gruszewski Marianna Zebrowska
1818/31 Ignacy Kazimierz Feres Antonina Magdalena Rządca
1818/32 Józef Sonda Marianna Zbikoska
1818/33 Jan Jeziorski Marianna Gier
1818/34 Ignacy Raczkoski Klara Eleonora Sadowska
1819/1 Mikołaj Swartz Anna Kopyczka
1819/2 Stanisław Borucki Marianna Muszakoska
1819/3 Krzysztof Grabowski Marianna Sowińska
1819/4 Jan Dudziński Kunegunda Wierzbicka
1819/5 Lewek Judkowicz Ruchla Josek
1819/6 Zelek Dawidowicz Jenta Lipa
1819/7 Mateusz Maciołek Józefa Konopka *
1819/8 Antoni Woycik Franciszka Dudziński *
1819/9 Jakub Dąbrowski Marianna Aleksandrowicz
1819/10 Mikołaj Roskiewicz Karolina Landman
1819/11 Jan Antoni Sieczkowski Marianna Muszyńska
1819/12 Jakub Belniak Marianna Zymieńska
1819/13 Szymon Podbilski Józefata Katarzyna Slaska
1819/14 Jan Gorski Marianna Woyciechowska
1819/15 Józef Dudzic Zofia Kufka
1819/16 Ludwik Józef Siemieński Tekla Bądkowska
1819/17 Antoni Raymund Wiktoria Bronieska
1819/18 Kazimierz Szymański Marianna Głowacka
1819/19 Teodor Muszyński Katarzyna Wierzbicka
1819/20 Franciszek Kaczmarczyk Wiktoria Rządca
1819/21 Antoni Barszcz Marianna Kolos
1819/22 Maciej Rodowicz Brygida Nitecka
1819/23 Lewek Jozkowicz Ester Herszek
1819/24 Leyzer Jonasowicz Laia Boruch
1819/25 Augustyn Maiewski Katarzyna Zbrocka
1819/26 Krystian Dolga Zofia Swiderska
1819/27 Andrzej Sandman Katarzyna Grzegorzeska
1819/28 Jankiel Aleksandrowicz Chudes Chaym
1819/29 Józef Karkowski Franciszka Aniołkoska
1819/30 Józef Tomecki Julianna Gołębieska
1819/31 Michał Kliza Elżbieta Dębska
1819/32 Stanisław Tasmowicz Fryderyka Anderman
1819/33 Piotr Kwiatkowski Marianna Zienkiewicz
1819/34 Gracian Wenda Agnieszka Zawadzka
1819/35 Feliks Radomski Angela Franciszka Gutowska
1819/36 Kusył Ofiorowicz Beyla Gierszon
1819/37 Szaul Szaiowicz Ester Ayzyk
1819/38 Jonasz Mortkowicz Haia Mosek
1819/39 Mosiek Izraelowicz Dyna Mendel
1819/40 Josiek Kielmanowicz Ruchla Herszek
1819/41 Jakob Herszkowicz Perla Haia Mosiek
1819/42 Mosiek Dawidowicz Reyzla Giecel
1819/43 Abraam Ofiorowicz Fayga Szmul
1819/44 Jakob Jozef Abraamowicz Laia Josek
1819/45 Józef Dudziński Antonina Orzygalska
1819/46 Jakub Piekrzewicz Marianna Gurkiewicz *
1819/47 Mikołaj Witkowski Zofia Sosnoska
1819/48 Piotr Józef Detry Marianna Parzydłowska
1819/49 Jan Krzymowski Marianna Jędrzeieska
1819/50 Wolf Herszkowicz Perla Mortka
1819/51 Zelek Moskowicz Sora Judka
1819/52 Jan Orzechowski Anna Wierzbicka *
1819/53 Abraam Lewkowicz Fayga Herszek
1819/54 Zelek Kiwowicz Ruchla Dawid
1819/55 Zelik Berkowicz Hana Izrael
1819/56 Jozek Szlamowicz Ruchla Leyzer
1819/57 Dawid Herszkowicz Haia Sora Herszek
1819/58 Berek Abraamowicz Rayzla Wolf
1819/59 Piotr Olbrysiak Dorota Ciszeska
1819/60 Stefan Soroka Marianna Chrzanowska
1819/61 Mikołaj Alicki Marianna Popławska
1819/62 Jan Choiński Marianana Kulesza
1819/63 Jan Roszkowski Katarzyna Marianna Godlewska
1819/64 Karol Maychrzyk Agnieszka Włodarska *
1819/65 Szmul Cherszkowicz Chaia Herszek
1819/66 Stanisław Przezdębski Zofia Makoska
1819/67 Karol Wardziński Marianna Wayda
1819/68 Grzegorz Bieńko Agata Zarzycka
1819/69 Szmul Jakubowicz Ruchla Aleksander
1819/70 Stanisław Bartosiewicz Rozalia Grzecka
1819/71 Leon Korzenieski Marianna Czerniewicz
1819/72 Krystian Pepel Karolina Nikel
1819/73 Stanisław Graleski Franciszka Badnarczyk
1819/74 Szymon Petrykowski Marianna Grabska
1819/75 Jan Baczyk Józefa Gorecka
1819/76 Adam Przybyłkowski Zofia Zawadzka
1819/77 Andrzej Rybicki Teresa Kozłowska *
1819/78 Jan Ruzycki Wiktoria Borkoska
1819/79 Izrael Matysowicz Chaia Szmul
1819/80 Franciszek Sidłowski Marianna Kilian
1819/81 Teodor Bilaniewicz Marianna Dziegielewska
1819/82 Icyk Moskowicz Ruchla Berek
1820/1 Jan Zastrzeski Franciszka Kamionka
1820/2 Judka Joskowicz Haia Lewek
1820/3 Lewek Judkowicz Małka Szymsza
1820/4 Josek Gierszonowicz Zelda Abraam
1820/5 Feliks Stolarski Anastazja Dobrzyńska *
1820/6 Maciej Wisnieski Jadwiga Kielczyk
1820/7 Teofil Demby Marianna Kuczborska
1820/8 Zelman Mośkowicz Gitla Wulf
1820/9 Walenty Grabowski Marianna Kowalska *
1820/10 Kazimierz Dybowski Urszula Witkowska *
1820/11 Mateusz Lenartowicz Katarzyna Sosnoska *
1820/12 Józef Rowniatka Wiktoria Krysiewicz
1820/13 Piotr Dombski Anna Zakowska
1820/13 Jan Markowski Marianna Kozłowska *
1820/14 Karol Kostay Katarzyna Portyn
1820/15 Jan Mońk Tekla Szmuj
1820/16 Andrzej Waś Marianna Sowińska *
1820/17 Feliks Stefaniak Antonina Przybysz *
1820/18 Stanisław Bordelski Marianna Drogulska
1820/19 Wojciech Kraieski Anna Mileskiewicz
1820/20 Mateusz Wilamowski Kunegunda Mozyczeńska
1820/21 Karol Semflleber Marianna Habelman
1820/22 Lewek Beniaminowicz Beyla Szlama
1820/23 Jankiel Wolfowicz Dworka Mordka
1820/24 Jankiel Leyzorowicz Sora Mosiek
1820/25 Herszek Szlamowicz Mindla Pinkus
1820/26 Aron Joskowicz Sieywa Abraam
1820/27 Jan Walis Magdalena Woynarowska
1820/28 Franciszek Mateusz Podpiorkiewicz Urszula Komorowska *
1820/29 Berek Dawidowicz Ruchla Judka
1820/30 Josek Wolfowicz Hana Icek
1820/31 Wolf Falkowicz Cyna Ankel
1820/32 Piotr Przeradzki Dorota Heymans
1820/33 Jan Krzosik Julianna Kieszkowska *
1820/34 Pinkus Judkowicz Chirka Ita
1820/35 Wojciech Garlicki Balbina Horązewicz
1820/36 Mateusz Woycicki Tekla Romanowska
1820/37 Jerzy Kononowicz Ludwika Winiarska
1820/38 Berek Mendlowicz Dwora Symcha
1820/39 Abraam Josek Osiorowicz Reyzla Maior
1820/40 Wawrzyniec Polankiewicz Joanna Marianna Jaworska
1820/41 Augustyn Kasiak Franciszka Kasperska
1820/42 Roch Kwiatek Agnieszka Szaynogiewicz
1820/43 Tadeusz Ladyński Kunegunda Zabelina
1820/44 Jan Daulert Anna Eleonora Winter
1820/45 Józef Mazurkiewicz Urszula Paździorek
1820/46 Jakub Brzezeiński Antonina Motyleńska
1820/47 Michel Herszkowicz Sora Mordka
1820/48 Herszek Szmulowicz Haia Jakub
1820/49 Julian Brzozowski Anna Romanowska
1820/50 Andrzej Bobroski Antonina Rosieńska
1820/51 Andrzej Kopniak Franciszka Kossakowska
1820/52 Matys Jakubowicz Sora Jonas
1820/53 Iczek Zusmanowicz Fayga Rayna Berek
1820/54 Karol Samuel Bortz Julianna Jordan
1820/55 Jozek Nutkowicz Freyda Szmul
1820/56 Szapsa Lewek Perwowicz Ruchla Lewek
1820/57 Józef Fiska Teodora Niedziałkowska
1820/58 Wolf Lewkowicz Serka Iczek
1820/59 Berek Cherszkowicz Szayndla Nutka
1820/60 Feliks Petrykowski Marianna Olszeska
1820/61 Ignacy Jastrzębski Agnieszka Kosioracka
1820/62 Jan Becher Eleonora Pankrat
1820/63 Jan Henryk Andrzej Ludwik Kwasenbort Anna Krygier
1820/64 Zelman Iczkowicz Szayndla Lewek
1820/65 Lewek Ayzykowicz Willa Ankel
1820/66 Leyzor Abraam Moskowicz Laia Herszek
1820/67 Iczyk Moskowicz Perla Samson
1821/1 Jan Lubawski Ewa Olszewska
1821/2 Raymund Lubański Agnieszka Maciołek *
1821/3 Maciey Dudzieński Maryanna Wierzbicka
1821/4 Karol Sobocieński Julianna Rembelska *
1821/5 Stanisław Sosnowski Franciszka Dyboska
1821/6 Leon Kubiak Małgorzata Waś *
1821/7 Jakób Gozdzik Ewa Kulczyk
1821/8 Maciey Karcz Maryanna Stefaniak
1821/9 Leon Lumbarewicz Krystyna Dynoss
1821/10 Maciey Olanski Rozalia Kowalska
1821/11 Krzysztof Ludwin Agnieszka Wisnieska
1821/12 Benedykt v Bonifacy Rudnicki Katarzyna Lubańska
1821/13 Józef Kamieński Franciszka Borzym *
1821/14 Franciszek Maiewski Maryanna Żytowiecka
1821/15 Jan Zakrzewski Elżbieta Katarzyna Ball
1821/16 Stanisław Woyciech Dybowski Maryanna Zastruska
1821/17 Andrzey Sznayder Katarzyna Nec
1821/18 Gotlib Reych Maryanna Kusp
1821/19 Franciszek Felke Jadwiga Jonkowska
1821/20 Szymon Kielczyk Agnieszka Alexandrowicz *
1821/21 Franciszek Baierowicz Julianna Jabłońska
1821/22 Franciszek Olexiak Agnieszka Łucya Lach
1821/23 Woyciech Domański Maryanna Rostkowska
1821/24 Bonawentura Remiszeski Maryanna Borecka
1821/25 Jan Faierski Rozalia Ciuk
1821/26 Kopel Berkowicz Elka Boruch
1821/27 Walenty Zabinski Eleonora Maiewska
1821/28 Michał Konarzewski Anna Dorota Poncyliusz
1821/29 Kuna Szmulowicz Chana Zauba Icek
1821/30 Ayzyk Judkowicz Sora Gitla Chersz
1821/31 Mateusz Chlebowski Agnieszka Sołecka
1821/32 Józef Sliwiński Helena Franciszka Zynka
1821/32 Antoni Nowak Agnieszka Gut
1821/33 Tomasz Gąsowski Petronella Sadowska
1821/34 Antoni Materka Zuzanna Woydanowicz
1821/35 Józef Pospiechowicz Małgorzata Dębowska
1821/36 Jakub Sowiński Małgorzata Pazdyk *
1821/37 Sobestyan Klimecki Agnieszka Moranowska
1821/38 Andrzej Jabłoński Tekla Wardyńska
1821/39 Hieronim Drązdzewski Maryanna Szafrańska
1821/40 Andrzey Dembowski Zofia Razewska
1821/41 Kaietan Bieńkowski Maryanna Razewska
1821/42 Grzegorz Laskowski Joanna Rosik
1821/43 Nuchym Mordkowicz Eydla Matys
1821/44 Mosiek Janklowicz Laia Chersz
1821/45 Berek Moszkowicz Froma Aron
1821/46 Antoni Kaym Dorota Lisiecka
1821/47 Josek Izraelowicz Ruchla Srul
1821/48 Szama Szlamowicz Zerna Zysla Mosiek
1821/49 Mortka Joskowicz Cywia Faywel
1821/50 Bartłomiey Gnatkowski Rozalia Kwiatkowska
1821/51 Woyciech Rakoczy Józefa Miłobędzka
1821/52 Szlama Leyzerowicz Ester Mendel
1821/53 Szymon Osiński Katarzyna Slaska
1821/54 Eliasz Lewkowicz Ity Ayzyk
1821/55 Marcin Siebietyński Katarzyna Sokołoska
1821/56 Adam Bartosiewicz Konstancya Szymalska
1821/57 Abram Zyskowicz Ryfka Aron
1821/58 Jan Ferdynand August Ludwik Ewa Jankowska
1821/59 Stanisław Konwa Anna Niesłuchocka
1821/60 Henryk Rax Maryanna Pankrat
1821/61 Walenty Zatorski Anna Małgorzata Swiderska
1821/62 Szmul Dawid Izraelowicz Bluma Hersz
1821/63 Franciszek Biały Maryanna Wiśnieska
1821/64 Josek Abraamowicz Ruchla Maier
1821/65 Wolf Abramowicz Dyna Aron
1821/66 Żisiel Joskowicz Frymet Jakub
1822/1 Szmul Maiorowicz Bluma Gotel
1822/2 Łukasz Rosiak Małgorzata Wisnieska
1822/3 Walenty Gorski Józefa Skolimowska
1822/4 Jan Rybacki Marianna Magnuszeska
1822/5 Paweł Tomaszewski Julianna Kafka
1822/6 Andrzej Pytel Marianna Rębalska
1822/7 Jan Dudziński Marianna Kielczyk *
1822/8 Stanisław Maciej Łuczyk Marianna Zaleska
1822/9 Mikołaj Dudziński Ludwika Grabowska *
1822/10 Sonel Mortkowicz Sora Fisel
1822/11 Augustyn Jeziorski Małgorzata Michalska
1822/12 Stanisław Rębelski Tekla Zarska
1822/13 Piotr Nowak Józefa Dybowska *
1822/14 Antoni Samborski Kunegunda Gałązka
1822/15 Antoni Nowak Agnieszka Gut
1822/16 Michał Zieliński Amalia Czapiewska
1822/17 Jan Jabłonowski Zuzanna Dąbrowska *
1822/18 Mateusz Skuszewski Agnieszka Bogusławska
1822/19 Szaul Wolfowicz Laia Abraam
1822/20 Ayzyk Eliaszowicz Ruchla Nison
1822/21 Antoni Tanski Ludwika Michalina Dobrzańska
1822/22 Ankel Abraamowicz Hana Bekała
1822/23 Wojciech Iwiński Justyna Abelman *
1822/24 Chaim Kiwlowicz Touba Faybus
1822/25 Kielman Zelkowicz Rasza Maior
1822/26 Herszek Dawid Epstel Chaia Szmul
1822/27 Paweł Winiarski Marianna Daszkowska
1822/28 Aleksander Bryk Marianna Maiewska
1822/29 Mordka Szaiowicz Chaia Cyrla Szlama
1822/30 Cherszek Dawidowicz Basia Chaim
1822/31 Michla Ickowicz Czarna Boruch
1822/32 Baltazar Musoła Apolonia Drayniewicz
1822/33 Szlama Mordkowicz Fromet Cherszek
1822/34 Franciszek Kurowski Anna Liworska
1822/35 Icyk Gierszonowicz Ruchla Cherszek
1822/36 Hersz Nusbaum Haia Sopra Judka
1822/37 Jakub Necel Krystyna Winter
1822/38 Tadeusz Łożyński Józefa Rudzińska
1822/39 Fiszel Gruszka Hana Szłakwisz
1822/40 Izrael Boruchowicz Fayga Kiwa
1822/41 Jakob Zelkowicz Sora Ester Stokiesz
1822/42 Berek Lewkowicz Gitla Gierszon
1822/43 Icyk Mośkowicz Ester Zachar
1822/44 Joachim Zotnowski Katarzyna Wardyńska
1822/45 Józef Ryttel Marianna Kolputys
1822/46 Natan Leyzerowicz Fayga Eliasz
1822/47 Józef Lewandowski Katarzyna Tokarska
1822/48 Jan Gregorowicz Henryka Bober
1822/49 Ignacy Saganowski Elżbieta Joanna Wasielewska *
1822/50 Antoni Zakrzewski Marianna Kołtun
1822/51 Ignacy Malinowski Marianna Franciszka Twardo
1822/52 Jakub Olszewski Antonina Urban
1822/53 Jan Łukasz Mściwujewski Marianna Teresa Sierputowska
1822/54 Józef Karol Skoczyński Antonina Oyrzygalska
1822/55 Jan Majewski Katarzyna Tyszkiewicz
1822/56 Stanisław Karol Rafał Czechowicz Marianna Rzeczyna
1822/57 Lewek Weidenfeld Fayga Eliasz *
1822/58 Józef Laskowski Ewa Szubieńska
1822/59 Jan Rudowicz Marianna Lipska
1822/60 Franciszek Michał Guzowski Katarzyna Masomka
1822/61 Lewek Herinstadt Hinda Noson
1822/62 Aaras Chaim Rubinstein Chaia Tauba Wolf
1822/63 Szulim Goldhaber Gitla Icek
1822/64 Zelman Mosiek Grosshorn Frayda Abraham
1822/65 Kasper Izraelowicz Chaia Chaim
1822/66 Hersz Jankiel Rottmejer Bayla Mosiek
1822/67 Judka Bernstein Fromet Mosiek
1822/68 Jakob Ickowicz Ryfka Herszek
1822/69 Icyk Lewkowicz Fayga Nutka
1822/70 Zelman Hersz Baraban Chaia Icek
1822/71 Szlama Catte Binenfeld Małka Icek
1822/72 Lipman Lewkowicz Chaia Sura Kielman
1822/73 Aaron Szufla Sura Judessa Josek
1822/74 Szymon Abe Nachtigal Curtell Mendel
1822/75 Hersz Braus Dyna Berek
1823/1 Mosiek Weinberg Mindla Korablum
1823/2 Jakub Korynblum Genendla Wiślicka
1823/3 Lewek Głowiczow Sura Josek
1823/4 Jonass Melwerger Hina Kranzblum
1823/5 Lewek Wolfowicz Hochberg Hana Mosiek
1823/6 Henryk Damian Knussmann Wilchelmina Rekling
1823/7 Lewek Reych Lipka Sura Szlama
1823/8 Tomasz Kuciński Kunegunda Aziołkowska
1823/9 Motrka Mauer Itta Jakub
1823/10 Wolf Szaynerman Fayga Hinda Szten
1823/11 Ludwik Grabowski Anna Mayak
1823/12 Jakub Stolarski Katarzyna Biskup *
1823/13 Wawrzeniec Gąsowski Józefa Niewiadomska
1823/14 Jan Piekutowski Agnieszka Zaszczyńska
1823/15 Felix Alexander Fontanna Rozalia Ludwika Laskowska
1823/16 Izrael Hersz Połamek Prywa Hana Goltwisz
1823/17 Michał Stefaniak Maryanna Borowska
1823/18 Jan Szydłowski Maryanna Grabowska
1823/19 Paweł Kurek Katarzyna Zastrowska
1823/20 Jan Wolf Katarzyna Maynk
1823/21 Franciszek Nowakowski Franciszka Maryanna Dąbkowska *
1823/22 Jan Stefanowicz Justyna Łada
1823/23 Jan Sierzputowski Maryanna Kunegunda Bazarga
1823/24 Jan Rosiński Maryanna Nowak
1823/25 Franciszek Piszkowski Anna Maryanna Łochocka *
1823/26 Mikołay Wóycik Maryanna Sokołowska
1823/27 Tomasz Paciorek Anastazya Kołbuk
1823/28 Tomasz Stefaniak Franciszka Sowińska
1823/29 Wawrzeniec Kalisiak Małgorzata Kawka
1823/30 Jan Fergen Weronika Tekla Dobrzańska
1823/31 Zelig Chaim Siennicer Dwoyra Rassner
1823/32 Jan Gotfryd Daniel Schmidt Karolina Teressa Dinkler
1823/33 Eyzyk Szumenke Estera Jachett Farga
1823/34 Szapso Szuldberg Sura Rozenblus
1823/35 Wolf Weissmitz Ruchla Szmangrod
1823/36 Antoni Goliński Agnieszka Maryanna Marosyńska
1823/37 Szmul Jankiel Weisberg Ruchla Icek
1823/38 Michał Schilke Elżbieta Hofman
1823/39 Woyciech Kukwiński Agnieszka Sakiewicz
1823/40 Grzegorz Sienkiewicz Katarzyna Sawicka
1823/41 Moszek Gocław Itta Fux
1823/42 Andrzey Choiński Agnieszka Nowakowska
1823/43 Mateusz Rafał Woycicki Maryanna Bartosiewicz
1823/44 Wincenty Rakowski Maryanna Cybulska
1823/45 Gotfried Schu Elżbieta Borek
1823/46 Szymcho Lubelski Toba Ryfka Hersz
1823/47 Daniel Henius Łucya Rosinska
1823/48 Karol Thurus Anna Marya Kotowicz
1823/49 Stanisław Rychlewski Zofia Antonina Ewa Chmielińska
1823/50 Icyk Jaroczyner Basia Zelman
1823/51 Stanisław Rychlewski Helena Klewa
1823/52 Antoni Alexandrowicz Konstancya Borecka *
1823/53 Lemel Herszfeld Nicha Tinkelsztein
1823/54 Jan Karwal Maryanna Wardecka
1823/55 Walenty Budny Katarzyna Gurecka
1823/56 Maciey Krzempiński Maryanna Iwanicka
1823/57 Moszek Wonwolier Sura Jakub
1823/58 Franciszek Borychowski Anna Maryanna Zofia Kwazbard
1823/59 Hersz Szporn Hana Szulim
1823/60 Stanisław Grabowski Maryanna Zwolinska
1823/61 Jakub Leniarski Rozalia Roszkowska
1823/62 Wawrzeniec Firamowicz Katarzyna Wiśniewska
1823/63 Krystyan Pankratz Ewa Wolfram
1824/1 Jan Mańk Katarzyna Woś *
1824/2 Jan Sonnenberger Marianna Jobs
1824/3 Antoni Zantman Józefa Kalinowska *
1824/4 Antoni Sokołowski Franciszka Hodkiewicz
1824/5 Sandel Kornblum Małka Bzura
1824/6 Abram Froen Estera Złota Macierzyna
1824/7 Ignacy Stolarski Ewa Dudzińska *
1824/8 Jan Stefaniak Katarzyna Karcz
1824/9 Sylwester Koziarski Katarzyna Czapkowska *
1824/10 Stanisław Borzęcki Ludwika Dmowska *
1824/11 Kazimierz Walczak Marianna Książek *
1824/12 Lewek Mokry Ryfka Zelek
1824/13 Jan Bogumił Dautert Zofia Mandau
1824/14 Benedykt Drążek Anna Felko
1824/15 Wojciech Sobolewski Agnieszka Jeziorska
1824/16 Wincenty Grzegorz Kucikowski Józefa Mirowska *
1824/17 Józef Sobiesiak Małgorzata Oleksiak
1824/18 Karol Retmański Marianna Jankowska
1824/19 Józef Sosnowski Magdalena Woycik
1824/20 Boruch Cała Solec Laia Piega
1824/21 Wolf Hersz Grunberg Maria Icyk
1824/22 Paweł Muchowski Franciszka Dziekanowska *
1824/23 Judka Aron Szternis Gołda Stoff
1824/24 Josek Freychorn Estera Jankel
1824/25 Leyzor Jonas Bogdaszew Ryfka Grunwortzel
1824/26 Jakub Fiszer Ewa Pęchracka
1824/27 Maciej Zaydel Anastazja Zydowiecka *
1824/28 Zysman Altmet Laia Grochowska
1824/29 Mosiek Sicherman Chawa Adelman
1824/30 Maior Hersz Lewinsohn Chaia Ginkielsztern
1824/31 Izrael Abram Cycenchoff Sura Tuchmacher
1824/32 Arye Leyb Rozladower Małka Cyurla Peysach
1824/33 Tanach Rozcher Dwoyra Bieziner
1824/34 Jan Bogdański Marianna Antonina Rucińska
1824/35 Walenty Filipowicz Marianna Kundracka
1824/36 Józef Borkowski Marianna Lachowska
1824/37 Wawrzyniec Kerzkowski Katarzyna Choiecka
1824/38 Hersz Markus Linde Hudes Sultzer
1824/39 Antoni Twarkowski Agnieszka Orzechowska
1824/40 Andrzej Ciesielski Julianna Misterewicz
1824/41 Jan Nize Emilia Lesczyńska
1824/42 Józef Bonawentura Szamocki Elżbieta Baliszewska *
1824/43 Filip Sulinoski Anna Schander
1824/44 Lewek Wondersztok Ryfka Tatarka
1824/45 Józef Bilicz Ewa Butler *
1824/46 Antoni Sosnowski Konstancja Nowak
1824/47 Bonifacy Radzki Franciszka Grzela *
1824/48 Jan Pazdyka Karolina Stagemuller
1824/49 Franciszek Dąbrowski Agnieszka Żeglińska *
1824/50 Aron Wolf Sztynberg Maria Pasztyn
1824/51 Walenty Woycik Jadwiga Mostowska
1824/52 Teodor Karaban Magdalena Kopatys *
1824/53 Stefan Zieliński Marianna Talarska *
1824/54 Abram Zulin Gitla Eszelbaum
1824/55 Mateusz Kosiński Joanna Helena Rzeszotkowska *
1824/56 Walenty Benedykt Dąbrowski Agnieszka Łapińska
1824/57 Gerszon Szmul Kaczka Laia Czarnuszka
1824/58 Wojciech Orłowski Krystyna Lemk
1824/59 Szaia Swiemacher Ester Moskowna Handelsman
1824/60 Andrzej Ładyński Anna Bigelmaier
1824/61 Karol Mdzewski Franciszka Karolewska
1824/62 Józef Wichliński Magdalena Pruszyńska
1824/63 Gotz Auscheym Ruchla Jutkówna Weynapsel
1824/64 Jan Waśkiewicz Justyna Dębska
1824/65 Icyk Siwek Cypra Berek Zelman
1824/66 Szmul Hersz Ruta Judes Moskowna Jakub
1824/67 Szlama Orzołek Raszka Jakubowna Lippa
1824/68 Franciszek Winnicki Józef Jachymska
1825/1 Szmul Jakubowicz Bautz Sura Bendytowna Naszyinik
1825/2 Stefan Zabrocki Teodozja Ciborowska
1825/3 Augustyn Szmugowski Marianna Waś
1825/4 Wojciech Dudziński Anna Marianna Sowińska *
1825/5 Tomasz Jędrzeiewski Apolonia Kalisiak
1825/6 Józef Kubik Anna Witkowska
1825/7 Jan Piotrowski Anna Glashagel
1825/8 Marcin Graboski Krystyna Kołbak
1825/9 Jakub Maciołek Marianna Borkowska *
1825/10 Ignacy Lach Małgorzata Marianna Graboska
1825/11 Adam Kasprzak Ewa Boboska *
1825/12 Franciszek Koszeracki Marianna Jastrzębska
1825/13 Tomasz Kołbuk Franciszka Sowińska
1825/14 Jakub Rafał Franciszka Wysocka
1825/15 Franciszek Dudzik Rozalia Ciarka
1825/16 Kazimierz Nowak Marianna Sosnowska
1825/17 Josek Abram Saltzfas Syma Schoengras
1825/18 Walenty Woytuszewski Teofila Wolińska *
1825/19 Abram Herszkowicz Lipiec Bayla Mortka
1825/20 Józef Wysakowicz Małgorzata Graboska
1825/21 Gaspar Rakowicki Franciszka Dobrowolska
1825/22 Piotr Jan Stanisław Dubrawski Teresa Aniela Jadwiga Helena Dobrowolska *
1825/23 Iciek Dawid Gastman Ruchla Laia Fiszman
1825/24 Dawid Zelman Rotkalb Szandla Klin
1825/25 Maier Chaim Benet Brandla Tugentracht
1825/26 Antoni Jan Franciszek Podbielski Ludwika Goetz *
1825/27 Josek Izrael Baran Maria Siennicer
1825/28 Piotr Paweł Skerkoski Emilia Meysner
1825/29 Jakub Galicki Tekla Ruszkowska *
1825/30 Augustyn Kuczyński Klara Anna Jasińska
1825/31 Wolf Izrael Stokfisch Itta Ziemba
1825/32 Gawryel Peret Perla Thauwertzel
1825/33 Leybuś Szlama Szerokosz Haja Kierszner
1825/34 Stanisław Wasilewski Franciszka Sinkiewicz
1825/35 Jan Witkowski Konstancja Berciak *
1825/36 Abram Nurflus Ryfka Ładzin
1825/37 Karol Athaniel Wiktoria Bapsta
1825/38 Szlama Tworek Hudes Eliasz
1825/39 Ignacy Jan Reczyna Joanna Marcianna Sławińska
1825/40 Ludwik Trębicki Franciszka Torri *
1825/41 Maciej Gradzikiewicz Marianna Szulborska
1825/42 Paweł Leoniak Rozalia Cybulska
1825/43 Roch Hiacynt Galiński Marianna Franciszka Lenarska *
1825/44 Jan Runkowski Joanna Wilhelmina Sztraus
1825/45 Franciszek Dębski Marianna Felicjanna Lipińska
1825/46 Jan Szeligowski Franciszka Dzierzewicz *
1825/47 Piotr Oła Marianna Czarnecka
1825/48 Paweł Wiśniewski Franciszka Zebrowska *
1825/49 Kopel Sendyk Estera Grausaltz
1825/50 Boruch Jakub Markuszower Hana Goldsztyn
1825/51 Adam Maciejewski Marianna Graboska
1825/52 Gasper Michalski Marianna Marek
1825/53 Lewek Waserczyk Fayga Gozuntait
1825/54 Wawrzyniec Zaborowski Kunegunda Matusiewicz
1825/55 Karol Domini Katarzyna Firamowicz
1825/56 Karol Wolfraum Elżbieta Pankratz
1825/57 Marcin Pawlikowski Jadwiga Madey
1825/58 Józef Mazurkiewicz Marianna Korzenieska
1825/59 Antoni Ciołkowski Franciszka Anastazja Kowalczyk
1825/60 Zelman Gleychgewicht Hinka Moszek
1825/61 Krzysztof Kołodzieyczak Franciszka Zaleska *
1825/62 Szymon Osiński Katarzyna Slaska
1825/63 Herszek Eliasz Hartberg Ryfka Zylberszteyn
1825/64 Antoni Piekniewicz Marianna Franciszka Grzelaczka
1825/65 Bartłomiej Ludwik Szczerbiński Katarzyna Szewczyk
1825/66 Mikołaj Uszyński Antonina Dziarnoska
1825/67 Szczepan Substelny Magdalena Petronela Bzoska
1825/68 Wincenty Zaleski Tekla Antonina Frydel *
1825/69 Szczepan Grodecki Bogumiła Narzymska
1825/70 Nussyn Złotopiór Hana Sywko
1825/71 Tomasz Rębelski Magdalena Woycik *
1825/72 Adam Jasiński Anna Włodarska
1825/73 Beniamin Tempeldyner Małka Hypszbaum
1825/74 Stanisław Juchniewicz Barbara nazwisko niewiadome
1825/75 Maciej Puiel Tekla Strzelczyk
1825/76 Leybus Jakont Zelda Jerzztn
1825/77 Josek Orbach Sora Berek